Kogo szukamy

UX/UI DESIGNER (MOBILE)

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Generowanie pomysłów, eksplorowanie i przekazywanie decyzji i koncepcji projektowych
  • Tworzenie makiet i prototypów aplikacji mobilnych i webowych
  • Prowadzenie warsztatów kreatywnych
  • Projektowanie procesów
  • Ścisła współpraca z interesariuszami
  • Tworzenie i rozwój design systemu
  • Przeprowadzanie badań, analiz i testów z użytkownikami
  • Promowanie podejścia UCD w organizacji
  • Prowadzenie projektu z uwzględnieniem procesu projektowego
  • Proponowanie rozwiązań w oparciu o potrzeby biznesowe i użytkowników

Czego wymagamy?

  • Minimum 4 lata doświadczenia UX/UI, potwierdzone portfolio zrealizowanych projektów w tym potwierdzone projekty mobilne
  • Znajomość zasad projektowania UX/UI w aplikacjach mobilnych
  • Bardzo dobra znajomość Figmy, Miro
  • Odwaga w zadawaniu pytań i podważaniu rozwiązań
  • Umiejętność uzasadnienia swoich decyzji projektowych
  • Umiejętność prowadzenia badań użytkowników i analizy potrzeb użytkowników
  • Kreatywność, znajomość trendów oraz wyczucie estetyki
  • Dobra organizacja pracy
  • Chęci rozwoju i doskonalenia swojego warsztatu
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych: empatia, relacyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, strategiczne myślenie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży usług bankowych/finansowych
  • Doświadczenie we współpracy z analitykiem biznesowym
  • Umiejętność interpretowania danych i wyciągania wniosków
  • Umiejętności analizy biznesowej i strategii produktowej
  • Znajomość Google Analytics 4

Na co możesz liczyć z naszej strony?

  • Współpraca z jednym z największych serwisów wymiany walut i transferów międzynarodowych online w Polsce
  • Możliwość pracy przy użyciu najnowszych technologii i narzędzi
  • Komfortowe biuro w centrum miasta z niesamowitym widokiem na Katedrę i Wartę

Currency One SA to czołowa spółka na rynku wymiany walut i przelewów zagranicznych online w Polsce. Powstała w wyniku połączenia pierwszej społecznościowej platformy wymiany walut – Walutomat.pl oraz pierwszego e-kantoru – InternetowyKantor.pl, które umożliwiają szybką i bezpieczną wymianę i transfer walut.

Dużą wagę przywiązujemy do relacji między współpracownikami. Pozytywne nastawienie i przyjazne relacje są kluczem do naszych sukcesów. Według raportu firmy Antal Currency One zajęło drugie miejsce spośród najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce w kategorii Internet, Nowe Media i E-commerce.

Co oferujemy?

udział w konferencjach i szkoleniach (indywidualny budżet szkoleniowy)
dostęp do bogatej biblioteczki firmowej z książkami
możliwość wyboru sprzętu (PC/Mac)
zniżki na wymianę walut po korzystnym kursie
regularne dostawy świeżych owoców i warzyw
dofinansowanie zajęć sportowych, karta multisport
lekcje języka angielskiego
opieka medyczna (indywidualna lub rodzinna) oraz ubezpieczenie
relaksujące masaże
miejsce parkingowe na samochód lub rower
imprezy i wyjazdy integracyjne
chillout room
Dołączysz do nas?

Prześlij CV na adres:
kariera.it@currency-one.com

Kontaktując się z nami, akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji znajdziesz tutaj.